Členství

Vítáme každého nadšence, který se chce tomuto koníčku s láskou věnovat.

Jsme otevření a přístupní novým změnám, názorům, nápadům, informacím i možnostem. Vždy budou přínosem lidé, kteří jsou ochotní podělit se o své zkušenosti, nebo pomoci.

Naši členové jsou aktivní chovatelé a vystavovatelé. Často je a jejich odchovy můžete vidět na českých i zahraničních výstavách. Jako také se je snažíme podporovat a informovat o novinkách ať už v chovatelství nebo vystavovatelství. 

Jsme organizací pořádající jednou ročně mezinárodní výstavu koček, která se těší velké popularitě mezi českými, ale i zahraničními posuzovateli a od svých členů očekáváme, že se budou podílet na jejích přípravách a organizaci. Každého pracujícího člena si ceníme a každoročně na takové členy čeká zvýhodnění. 

Nejvíce zastoupenou chovanou kočkou je v našich řadách burmila. Dále také mainská mývalí, ruská, perská, orientální a siamská. Doufejme, že tak jak se budeme rozrůstat, bude se rozrůstat i paleta chovaných plemen. Co je ovšem pro nás většinou společné je, že všichni chováme kočky ve stříbrných varietách.

Pokud máte skutečný zájem, nebojíte se aktivit i práce navíc, milujete kočky a máte rádi lidi, oslovte přímo naši jednatelku a informujte se o možnosti, jak rozšířit naše řady.

     Těšíme se na Vás

                                                                                                                   Star Cats